روش های ارسال سفارشات در رویزکالا

رویزکالا برای رفاه شما عزیز از سرویس های مختلفی برای ارسال هر چه سریع سفارشات شما عزیزان استفاده می کند ، این روش ها با توجه به شهر های مختلف متفاوت است ، که به هر کدام از آن ها میپردازیم.

 

ارسال فوری در تهران رویزکالا ( تحویل زیر 3 ساعت)

 

رویزکالا ارسال فوری سفارشات را در شهر تهران فراهم کرده است در صورت ثبت سفارش  و انتخاب گزینه ارسال فوری می توانید سفارش خود را کمتر از 3 ساعت درب منزل دریافت کنید.

 

برای دریافت کالا به صورت فوری باید سفارشات خود را تا قبل از ساعت 14 ثبت کنید ، در نظر داشته باشید بلافاصله پس از ثبت سفارش ، همکاران ما حواله سفارش شما را به انبار ارسال می کنند و در کمترین زمان کالا را به دست شما مشتریان عزیز می رسانند.

 

در نظر داشته باشید مبدا ارسال کالا ها از انبار مرکزی در خیابان ایرانشهر صورت می گیرد.

 

 

ارسال با پست پیشتاز رویزکالا

 

امکان ارسال کالا با استفاده از پست پیشتاز به سراسر کشور امکان پذیر است ، تقریبا می توان گفت که هیچ نقطه ای در کشور وجود ندارد که شرکت ملی پست در آن نقطه امکان پخش مرسوله را نداشته باشد ،

مشتریان محترم پایتخت ( تهران ) نیز می توانند از این سرویس برای تحویل کالا ها خود اقدام کنند.

 

زمان ارسال کالا ها در پست با توجه به شهر محل زندگی شما متفاوت است ، برخی از استان های بزرگ کشور که روزانه تعداد زیادی مبادله مرسوله دارند مانند : اصفهان ، کرمان ، تبریز ، گیلان ، همدان ، یزد در زمان کمتری را نسبت به سایر شهر ها و استان ها مرسوله را دریافت می کنند. 

 

در نظر داشته باشید حداکثر زمان تحویل کالا در سرویس پست پیشتاز طبق اعلام این شرکت 5 روز کاری می باشد.

 

کالا های ممنوع پستی که امکان ارسال ندارند !

 

مشتریان محترم در نظر داشته باشید ، امکان ارسال سفارشاتی که دارای کالا هایی با اندازه طول بیشتر از 50 سانتی متر و وزن 7 کیلوگرم  وجود ندارد. طبق اعلام شرکت ملی پسن فقط کالا هایی که طول آن ها کمتر از نیم متر است امکان ارسال دارند.

و همچنین طبق قوانین رویه های ارسال کالا توسط رویزکالا امکان ارسال کالا هایی با وزن بیشتر از 7 کیلو گرم وجود ندارد ، کالا هایی با وزن بالا فقط توسط باربری ارسال می گردد.

 

ارسال با تیپاکس

 

شرکت تیپاکس یکی دیگر از شرکت های حمل و نقل است که قابلیت ارسال کالا به تمامی استان ها و شهر ها را دارد.

شرکت تیپاکس از نظر سرعت تحویل کالا حداکثر در کمتر از 72 ساعت کاری کالا را درب منزل تحویل می دهد که این سرعت بالا در پخش کالا در سراسر کشور علت محبوبیت این شرکت حمل و نقل شده است.

 

ارسال کالا با تیپاکس محدودیت اندازه و وزنی ندارد و تمامی کالا ها از این طریق امکان ارسال دارند.

 

یکی از معایب شرکت تیپاکس عدم پوشش تمامی شهر های کشور است ، یعنی بهتر است قبل از انتخاب این شرکت از وجود نمایندگی در شهر محل زندگی خود اطمینان حاصل کنید ، البته در صورت عدم وجود نمایندگی کالا به نزدیک ترین شعبه شهر های هم جوار شما تحویل می شود.

 

هزینه ارسال با تیپاکس درب منزل

 

شرکت تیپاکس دارای سرویس کرایه در مقصد است و این امکان یکی از مزایای این شرکت به شمار می آید ، در نظر داشته باشید هزینه ارسال کالا با استفاده از تیپاکس کمی بیشتر از پست می باشد و  حدود 10 تا 25 درصد کرایه ها متفاوت است ، هزینه ارسال بالا در مقابل تحویل سریع سفارش برای برخی از مشتریان ارزشمند است.

 

ارسال با شرکت های باربری

 

ارسال با باربری یکی از مقرون و به صرفه ترین روش ها برای کالا هایی با اندازه و حجم بالا است ، محدودیت در اندازه و حجم و وزن در کالا های ارسالی با باربری وجود ندارد و امکان ارسال تمامی کالا ها با این سرویس حمل و نقل وجود دارد ، هزینه ارسال کالا در مقصد دریافت می شود.

 

شرکت هایی که رویزکالا با آنها قرارداد دارند عبارتند از : باربری وطن ، پیام شمس ، شمال ، حبیبی ، جهان بار ، کرمان ، تهران ، تهران سعادت ، حسینی ، پازوکی 

 

 

 هزینه ارسال با باربری 

 

هرینه ارسال سفارشات با باربری در کالا هایی که حجم و اندازه بزرگی دارند در مقایسه با روش های دیگر بسیار پایین است و نسبت به حجم بار مناسب است.

 

 

 

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درخواست تعمیرات

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید!  86036938-021