10 ایده راه اندازی کسب و کار کوچک با سرمایه کم

راه اندازی کسب و کار کوچک با سرمایه کم ریسک کمتری دارد ، در نظر داشته باشید قبل از اقدام به راه اندازی یک کسب و کار باید حتما در مورد امکانات ، لوازم و بازار کار آن شغل مطالعه و تحقیق کنید. با توجه به بالا بودن هزینه ها در جامع امروزی بهتر است بی گدار به آب نزنید و حتما به طور کامل در مورد کسب و کار ها هر چند کوچک اطلاعات کافی به دست آورید ، در این مقاله با استفاده از تجربه بیش از هزاران نفر ما کسب و کار های پر درآمدی را که نیاز به سرمایه زیادی ندارند به شما عزیزان معرفی می کنیم با ما همراه باشید در نظر داشته باشید این مقاله به صورت هفتگی یک شغل را آپدیت و معرفی می کند.

راه اندازی خدمات صحافی و فنر زنی کتاب 

خدمات صحافی و فنری کردن کتاب و جزو ها زمان زیادی است که در بین دانش آموزان و دانشجویان که بیشترین سر و کار را با کتاب ها دارند جا افتاده است ، حدودا 90 درصد دانش آموزان برای صحافی کتاب های خود با استفاده از فنر های مارپیچ اقدام می کنند علت آن نیز جلوگیری از خراب شدن کتاب ها در استفاده های متعدد و دراز مدت است ، با توجه این که شرکت های تولید کننده کتاب فقط از روش صحافی چسب گرم اقدام به صحافی کتب درسی می کنند این روش در دراز مدت متاسفانه بازدهی بسیار پایینی دارد به همین دلیل اکثریت مردم به دنبال فنری کردن کتاب ها هستند.

خب لازم است بدانید رایج ترین و بهترین روش فنری کردن کتاب ها استفاده از دستگاه سیمی کن کتاب مارپیچ است ، دلیل این روش مقاومت عالی فنر های مارپیچ فلزی است که به سختی دچار تغییر می شوند.

لوازم مورد نیاز برای راه اندازی مرکز خدمات صحافی کتاب 

قبل از تهیه لوازم باید یک مکان مناسب برای راه اندازی و دیده شدن کسب و کار خود تهیه کنید در صورت امکان اجازه یک مغاره 3 در 2 متر نزدیک به مدارس بهترین گزینه است ، بعد از راه اندازی مغازه باید : 

1- یک دستگاه صحافی مارپیچ معمولی دستی 

2- کاتر برش کتاب ترجیحا مدل 858 

3- سه بسته فنر مارپیچ 

4- یک بسته طلق رو جلدی 

5- یک میز مطالعه یا میز کامپیوتر برای قرار گیری دستگاه 

6- خرید منگنه وسط زن ( جهت منگنه جدا از کار صحافی )

خب با تهیه لوازم بالا می توانید کار خود را آغاز کنید و کتاب های درسی را جهت فنر زنی از دانش آموزان دریافت کنید ، جهت دریافت تعرفه خدمات باید لیست تعرفه را از اصناف شهر خود دریافت کنید.

راه اندازی کسب و کار با کمتر از 15 میلیون تومان

با روشی که در بالا به آن اشاره شد می توانید به آسانی یک شغل خوب با سرمایه کم استارت بزنید ، این شغل برای مراکز فروش لوازم تحریر ، کافی نت ها ، دفاتر پیشخوان نیز پیشنهاد می گردد که دیگر نیاز به تهیه مغازه هم ندارند و به راحتی با کمتر از 15 میلیون یک درامد خوب و عالی را به کسب و کار خود اضافه می کنند.