چگونه به رویزکالا اعتماد کنیم؟

یکی از مهم ترین دغدغه های بازدید کنندگان یک وب سایت فروشگاه این است که چگونه به آن اعتماد کنند و خرید خود را انجام دهند ، امروزه با افزایش چشم گیر آنلاین شاپ ها و همچنین کلاهبرداری های اینترنتی برای کسانی که اولین بار قصد خرید آنلاین از یک فروشگاه را دارند کمی دشوار است تا به آن ها اعتماد کنند.

فروشگاه رویزکالا همواره تلاش می کند تا با ارائه مدارک و شواهد اعتماد مشتریان جدید خود را جلب نمایید ، در ادامه راههایی را برای شناسایی فروشگاه های معتبر به شما عزیزان معرفی می کنیم.

پاسخ گویی

اولین وظیفه یک فروشگاه پاسخگویی شبانه روزی در تمامی روز های هفته و ماه بدون هیچ محدودیتی به مشتریان است تا به سوالات و ابهامات مشتریان پاسخ دهد و برای خرید درست و مناسب به مشتریان مشاوره رایگان ارائه دهد ، همچنین با پاسخ گو بودن فروشگاه این اطمینان وجود دارد تا در صورت بروز مشکل شما یک راه ارتباطی خوب و معتبر با فروشگاه دارید و یک نفر پاسخگو شما خواهد بود ، راه های ارتباطی فروشگاه رویزکالا برای مشتریان عبارتند از : 

1-گفتگو آنلاین

گفتگوی آنلاین در تمامی صفحات وب سایت رویزکالا برای ارائه مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات مشتریان راه اندازی شده است ، این سرویس سریع ترین و بهترین روش پاسخ به مشتریان است که از ساعت 8 صبح تا ساعت 21  پاسخگویی در کمتر از 2 دقیقه انجام می شود و بعد از ساعت 21 که تعداد اپراتور ها کمتر است پاسخگویی معمولا در کمتر از 10 دقیقه انجام می شود.

گفتگوی آنلاین رویزکالا

2-شماره تماس مستقیم کارشناس فروش 

قابلیت تماس مستقیم با شماره کارشناسان فروش رویزکالا جهت دریافت مشاوره و سفارش کالا از ساعت 9 صبح تا 19 عصر تمامی کارشناسان  آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند ، علاوه بر شماره تلفن ثابت شماره همراه مدیر فروش مجموعه برای رسیدگی به مشکلات احتمالی یا در صورت مشغول بودن شمار های ثابت قرار داده شده است. در روز های تعطیل و ساعات غیر کاری برای موراد ضروری نیز در صفحه تماس با ما  یک شماره برای پاسخگویی به مشتریان عزیز قرار داده شده که در صورت لزوم می توانند با این شماره تماس بگیرند.

کارشناس تماس تلفنی

3-ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام 

یکی دیگر از راه های ارتباطی با کارشناس های فروش و پشتیبانی مجموعه ارسال پیام از طریق شبکه های اجتماعی واتساپ و تلگرام است ، که در تمامی صفحات شماره همراه واتساپ و تلگرام جهت پاسخگویی ارائه شده است.

4- ارتباط از طریق ارسال ایمیل 

مشتریان عزیز میتوانند در صورتی که شکایات و یا انتقادی از نحوه عملکرد مجموعه دارند آن را به طور مستقیم از طریق فرم ارتباط با مدیریت و یا ایمیل اصلی رویزکالا که در صفحه تماس با ما درج شده ارسال کنند و منتظر تماس مدیریت مجموعه باشند.

 

بررسی مجوز اینماد و نشان ملی ثبت

داشتن اینماد و ثبت کسب و کار در سامانه نماد اعتبار الکترونیک یکی از مهم ترین معیار های اعتبار و قابل پیگرد قرار دادن یک فروشگاه آنلاین است ، چرا که برای اخذ اینماد فروشگاه ها ملزم به ارائه مدارک هویتی و نشانی معتبر هستند ، البته فقط داشتن اینمادو نشان ملی ثبت کافی نیست و شما باید زمان فعالیت فروشگاه را با بررسی مشخصات آن چک کنید و هم چنین از تعداد شکایات مشتریان و هم چنین پاسخگویی و عدم پاسخ گویی فروشگاه مطلع شوید.در پایین می توانید با کلیک بر روی اینماد سابقه فروشگاه رویزکالا و هم چنین سایر سوابق را بررسی نمایید.

سوابق رویزکالا در اینماد

سابقه رویزکالا   

در این قسمت حتما به سابقه فعالیت و هم چنین تعداد شکایات توجه کنید ، فروشگاه رویزکالا همیشه تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان انجام می دهد و تا به امروز هیچ گونه نارضایتی برای مشتریان خود نداشته و مهم ترین اعتبار خود را رضایت مشتریان میداند.

 

پرداخت امن 

یکی دیگر از موارد ارائه روش پرداخت امن برای مشتریان است ، فروشگاه رویزکالا امکان پرداخت آنلاین و هم چنین پرداخت کارت به کارت می باشد ، فراهم کردن راحت ترین روش برای پرداخت هزینه سفارش یکی دیگر از وظایف یک فروشگاه است ، امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه ذرین پال برای مشتریان محترم در این مجموعه فعال شده است.

 

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درخواست تعمیرات

در صورت نیاز با ما تماس بگیرید!  86036938-021