دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

ماشین حساب مهندسی 5800 casio

نمایش 1 - 7 کالا از 7

زونکن تهران

تهران زونکن

تهران زونکن یکی از معروف ترین و معتبر ترین برند ها در طراحی و ساخت انواع زونکن های با کیفیت و با دوام می باشد به طوری که این شرکت بزرگ و پر آوازه توانسته به راحتی انواع زونکن های با دوام را در سایز های مختلف ، جنس های مختلف و همچنین ویژگی های مختلف تولید و روانه بازار کند .

زونکن ها از جمله مناسب ترین لوازم در حفظ و نگه داری اطلاعات برای مدت طولانی می باشند به طوری که استفاده از آن روز به روز رو به افزایش است و در زمینه ها و مشاغل مختلف یافت می شوند دقت داشته باشید که تهران زونکن در رده پر فروش ترین و پر طرف دار ترین زونکن ها قرار گرفته است .

زونکن تهران

زونکن تهران

نظم دادن ، نگه داری و بایگانی اسناد ، مدارک و … از جمله مشکلات انواع اداره ها و سازمان ها می باشد . زونکن ها از جمله لوازم مورد نیاز ادارات ، سازمان ها و …برای نگه داری و بایگانی اسناد و مدارک هستند  به طوری که  انواع زونکن ها در همه جا یافت می شوند .

زونکن ها از نظر رنگ بندی زونکن ، اندازه عطف زونکن ، سایز و … دارای انواع مختلفی هستند . زونکن تهران از جمله زونکن های با کیفیت موجود در بازار است که در انواع مختلف طراحی و تولید شده اند .  این زونکن ها از مقوای چند لایه طاحی و تولید شده است که دارای دوام مناسبی می باشد . زونکن تهران ، زونکن خانی و زونکن تهران خانی نیز نامیده می شود .

زونکن خانی تهران

قیمت زونکن a4 تهران

همان طور که ذکر شد شرکت بزرگ و پر آوازه تهران توانسته انواع زونکن ها را با سایز های مختلف تولید و روانه بازار کند . همان طور که ذکر شد زونکن ئها برای حفظ و نگهداری از ورقه ها مورد استفاده قرار می گیرند تا انواع ورقه از آسیب های احتمالی مانند پاره شدن ، کثیف شدن ، گم شدن و … در امان بمانند .

همان طور که می دانید سایز A4 ورقه ها در رده پر طرف دار ترین ورقه ها قرار دارند به طوری که بیش تر اطلاعات چاپ شده در مشاغل و زمینه های محتلف دارای سایز A4 می باشند و ما در هر شغل و اداره ای با حجم زیادی از ورقه های A4  مواجه هستیم .

از این رو زونکن سایز A4 نسبت به سایر زونکن ها بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به جنس های مختلف خود دارای قیمت های مختلفی می باشد اما جای نگرانی نیز برند تهران انواع زونکن های سایز A4 را با کیفیت بالا در عین حال با قیمت اقتصادی تر و ارزان تری روانه بازار کرده است .

خرید زونکن تهران خانی

زونکن های تهران به زونکن تهران خانی نیز معروف هستند که هر دو به یک شرکت تعلق دارند به طوری کلی می توان گفت زونکن های تهران یا زونکن های تهران خانی از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند زیرا ضمن این که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار می باشند قیمت آن ها نیز اقتصادی و مقرون به صرفه است به طوری که کاربر در صورت تمایل به راحتی می تواند به خرید زونکن مورد نیاز خود اقدام کند .

خرید زونکن عمده تهران

به افرادی که استفاده زیادی از زونکن ها دارند پیشنهاد می شود که به خرید عمده زونکن تهران اقدام کنند تا ضمن صرفه جویی در زمان از نظر هزینه نیز در صرفه اقتصادی باشند .

رویزکالا یکی از فروشگاه های آنلاین معتبر در تهران است که انواع زونکن تهران با کیفیت بالا و در جنس ها و سایز های مختلف در عین حال با قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای به فروش می رساند .

رویزکالا به سراسر کشور ارسال دارد و همچنین فروش زونکن تهران توسط آن هم به صورت عمده و هم به صورت تکی انجام می شود و شما عزیزان در صورت تمایل می توانید انواع زونکن تهران را با قیمت معقول تر و مناسب تر از رویزکالا خریداری کنید .

قیمت زونکن تهران خانی

زونکن تهران خانی در رده یکی از اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین زونکن ها قرار دارد که کاربران به راحتی می توانند به خرید زونکن مورد نیاز خود اقدام کنند .اما دقت داشته باشید که ما شاهد قیمت های مختلفی از زونکن های تهران خانی هستیم زیرا این محصول در جنس های مختلف ، سایز های مختلف و ویژگی های مختلفی تولید و روانه بازار شده است .

سایت زونکن تهران

همان طور که ذکر شد زونکن تهران در رده پر فروش ترین و پر طرف دار ترین زونکن ها قرار گرفته است که امروزه سایت های مختلفی این محصول را به فروش می رسانند برای صرفه جویی در زمان و هزینه پیشنهاد می شود که زونکن تهران مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و اینترنتی از سایت های معتبر خریداری کنید .

رویزکالا یکی از سایت های معتبر در فروش اینترنتی انواع زونکن های تهران می باشد که شما عزیزان در صورت تمایل با خیال راحت می توانید انواع زونکن تهران را از این سایت معتبر و قابل اعتماد خریداری کنید .

زونکن پرونده

برخی افراد در مشاغل و زمینه های مختلف از زونکن ها برای قرار دادن اطلاعت یکسان و مرتبط استفاده می کنند و به زونکن ها زونکن پرونده می گویند زیرا این زونکن ها دارای اطلاعات مهمی می باشد که کاربر باید در زمان نیاز حتما حتما به این زونکن مراجعه کرده و به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند .

زونکن پرونده نیز دارای سایز های مختلفی می باشد و در جنس های مختلفی تولید و روانه بازار شده است از این زونکن در انواع شرکت ها ،ادارات ، سازمان ها ، وزارت خانه ها ، انواع دفتر ، ثبت احوال ها ، بیمارستان ها ، مطب پزشکان و … استفاده می کنند .

قیمت زونکن اداری

ادارات از جمله مکان هایی هستند که روزانه با حجم زیادی از ورقه ها و اسناد و مدارک سر و کار دارند دقت داشته باشید که برخی از این اطلاعات از ارزش زیادی برخوردرا هستند که باید برای مدت طولانی حفظ و نگه داری شوند از این رو انواع ابزار و لوازم برای حفظ و نگه داری این ورقه ها تولید و روانه بازار شده است .

یکی از مصرف ترین و پر فروش ترین محصولات در حفظ و نگه داری از این ورقه ها زونکن ها هستند که در سایز ها و ویژگی های مختلف تولید و روانه بازار شده اند که به آن ها زونکن های اداری گفته می شود استفاده از انواع زونکن ها در اداره روز به روز رو به افزایش است به طوری که در هر اداره ما شاهد تعداد زیادی زونکن هستیم .

از نظر قیمت زونکن اداری نیز دقت داشته باشید که زونکن اداری یکی از اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین لوازم در بایگانی و حفظ اطلاعات برای مدت طولانی می باشند از این رو افراد به راحتی می توانند برای ایجاد نظم و نگه داری از اطلاعات با ارزش خرید از انواع زونکن اداری استفاده کنند .

قیمت زونکن a5 تهران

همان طور که ذکر شد ما دارای سایز های مختلفی از زونکن ها هستیم .لازم به ذکر است که اسناد و مدارک و اطلاعات چاپ شده در مشاغل و ادارات مختلف دارای سایز های مختلفی می باشند که با توجه به هر سایز از ورقه باید زونکن مناسب همان ورقه استفاده شده است .

پس از برگه های سایز A4 برگه های سایز A5 نیز دارای کاربرد فراوان هستند به طوری که اسناد و مدارک معمولا دارای سایز A4  و A5 می باشند از این رو زونکن a5 تهران در رده پر فروش ترین و پر طرف دار ترین زونکن های موجود در بازار قرار گرفته است .

از نظر قیمت نیز با توجه به جنس های مختلف این سایز از زونکن ما شاهد قیمت های مختلفی از آن هستیم اما دقت داشته باشید که همواره برند تهران سعی کرده است تا زونکن های خود را با قیمت مقرون به صرفه تری روانه بازار کند تا کاربران به راحتی بتوانند به خرید محصول مورد نیاز خود اقدام کنند .

فروش زونکن تهران خانی

رویزکالا یکی از فروشگاه های آنلاین معتبر در فروش انواع زونکن تهران خانی در تهران است که انواع آن را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت و دوام بالا به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش می رساند .

شما عزیزان در صورت تمایل می توانید انواع زونکن تهران خانی را با ارزان ترین قیمت و بالا ترین کیفیت در رنگ ها و جنس های مختلف خریداری کنید و از کیفیت خارق العاده آن بهره مند شوید .

عکس زونکن خانی تهران

زونکن تهران خانی

بررسی انواع زونکن تهران

زونکن ها از نظر سایز ، رنگ ، اندازه عطف و … دارای انواع مختلفی هستند  این زونکن ها دارای سایز A4 ،  A5 و… می باشند

و از پر مصرف ترین آن ها می توان به زونکن هایی دارای عطف  4/5 سانت و  7/5 سانت اشاره کرد .

این محصولات در رنگ بندی های مختلف طراحی و تولید شده اند از جمله رنگ های آن می توان به آبی ، صورتی ، بنفش ، سرمه ای ، سفید و … اشاره کرد.

فروش عمده زونکن تهران

رویز کالا یکی از نمایندگی های فروش زونکن تهران در ایران می باشد که انواع زونکن خانی را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به فروش می رساند . برای خرید زونکن تهران با کیفیت  با قیمت ارزان برای ادارات و سازمان ها  همچنین همکاران گرامی می توانید به سایت رویز کالا مراجعه کنید ،در نظر داشته باشید که رویز کالا به سراسر کشور ارسال دارد .

زونکن بایگانی و اداری 

کاربرد اصلی این کالا در ادارت و موسسات دولتی است که برای بایگانی پرونده ها و اسناد خود نیاز به یک پوشش جدا کننده که قابل دسته بندی نیز باشد دارند ، با استفاده از رنگ بندی که عبارتند از آبی ، قرمز ، صورتی ، بنش ، مشکی ، سفید ، سبز ، سبز پررنگ ، شیری ، زرد ، نیلی ، جیگری و … قابل دسته بندی هستند.

اداراتی مانند : دانشگاه ها ، مدارس ، شرکت های خصوصی ، ادارت برق و گاز ، بانک ها ، موسسات مالی ، کتاب خانه ها ، مراکز پزشکی ، دادگاه ها و مراجع قضایی

جز پر مصرف ترین ارگان هایی هستند که از این کالا استفاده می کنند.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.